Faaliyet Alanlarımız
Proje ve Danışmanlık
Yangın Hidrant Sistemi
Pasif Sistemler
FM 200 - CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri
Yangından Korunma Ekipmanları
Yangın Dolap Sistemi
Yangın Pompaları
Yangın Algılama Sistemleri
Araç Yangın Söndürme ve Alarm Sistemleri
Davlumbaz Söndürme Sistemleri
 
Bizden Haberler
Kampanya ve duyurular için>>
 
Talep Formu
Hizmet talepleriniz için>>
 

Yangın Pompaları

Sabit ve basınçlı su sistemlerine bağlı, sprinkler, hidrant ve yangın dolaplarına, basınçlı su sağlamak üzere iki ana pompa (biri farklı bir enerji kaynağından beslemek üzere) ve bir jokey pompadan ibaret pompa seti oluşturulmalıdır. FM - UL onaylı veya LPC onaylı dizel, elektrikli sabit, pompalar ithal edilip monte edilmektedir. Yüksek basınçlı pompa grupları, özel nozul veya itfaiye ekiplerinin hassas müdahalede çok az su ile etkin söndürme yapmak için kullandıkları özel pompadır.

Yangın pompalarının çalışma otomasyonunu sağlayan paneller, dizel elektrikli veya jokey pompaların her birine ayrı ayrı bağlanır. Sistemin ihtiyacı olan basınç ve debi değerlerine göre otomatik olarak devreye girmesi, çıkması veya diğerinin devreye girmesini sağlar. FM, UL onaylı kontrol panelleridir.
İstendiğinde sertifikasız, yerli imalatta sağlanabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : yangın pompaları, 2 way, 2 yollu, 4 way 4 yönlü, sismik askı, dilatasyon kompansatörü, esnek geçiş kompansatörü, Motorg Gong, pressure switch, basınç anahtarı, flow switch, akış anahtarı, OSY, Yükselen milli vana, NRS, Yeraltı kesme vanası, Post indicator, Monitör, Su Topu, köpük topu, Köpük monitörü, uzaktan kumandalı monitör, kule, kızgın yağ odası, HDPE, grooved

Takip Edin
Anasayfa İletişim